Boğaziçi Butik Otel

Alaçatı’nın en güzel yerinde cennetten bir köşe ayırdık size, ruhunuza dokunan...

Boğaziçi Butik Otel, 1993’ten bu yana Bostanlı’da, 2010 yılından itibaren de Üçkuyular Vapur İskelesi’nde  ve son olarak 2018 yılının başlarında hayata geçen Narlıdere'de yer alan şubeleri ile körfezin her iki yakasında da doyumsuz lezzetler sunan Boğaziçi Restaurant Grubu’nun girişimidir.

Ulusal ve uluslararası kalite standartlarındaki hizmetlerini Boğaziçi Butik Otel’e de yansıtan Boğaziçi Restaurant Grubu, ayrıcalıklı hizmet verebilmek için tüm detaylar ile titizlikle ilgilenmektedir. Eşsiz lezzetleri ile İzmir’in en gözde lokasyonlarında hizmet veren Boğaziçi Restaurant Grubu, Boğaziçi Butik Otel markasıyla da misafirlerine huzurlu ve keyifli bir tatil sunmayı amaçlamaktadır.

Alaçatı Port’un tam karşısında bulunan Boğaziçi Butik Otel; açık büfe kahvaltıdan deniz manzarasına, lezzetli ikramlardan havaalanı transferine kadar birçok hizmeti bir arada sunmaktadır. Yat limanına yürüyüş mesafesinde yer alan konumuyla da Alaçatı’nın benzersiz atmosferini misafirleriyle buluşturan Boğaziçi Butik Otel, mavi bayraklı denize sahiptir.